شانزدهمین نشست کارگروه محیط زیست و خدمات عمومی دهیاری ها تشکیل شد

شانزدهمين نشست «كارگروه محيط زيست و خدمات عمومي مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراها» از كارگروه‌هاي تخصصي چهارگانه زيرمجموعه نشست ملي مديران كل دفاتر امور روستائي و شوراهاي استانداري‌ها از سوي معاونت امور دهياري‌هاي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در اين سازمان تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، اين نشست 25مرداد با حضور مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌هاي تهران، خراسان رضوي، قم، قزوين، همدان، خراسان جنوبي، گيلان و گلستان 25 مردادماه تشكيل شد.

در اين جلسه پيش‌نويس چارچوب نظام الگوي آموزش مشاركتي مردم در ارتباط با ساماندهي سيستم مديريت پسماند روستايي از سوي حاضران بررسي و مقرر شد اعضاي كارگروه پيش‌نويس مذكور را مطالعه و با در نظرگرفتن اولويت مشاركت مردمي و اجراي برنامه‌هاي تفكيك از مبدأ، متن مذكور را تا جلسه بعدي نهايي و جهت جمع‌بندي در نشست بعدي ارائه نمايند.

آسيب‌شناسي واگذاري ماشين‌آلات دهياري‌ها در سال 1393 و بررسي فرآيند توزيع آن در سال 1394 ديگر دستور كار اين كارگروه بود و پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد اعضا مشكلات و موانع موجود در سال 1393 را به صورت مكتوب در اسرع وقت به معاونت امور دهياري‌ها اعلام نمايند.

بررسي فرآيند تشكيلات و جذب نيروي انساني در پايگاه‌هاي آتش‌نشاني روستايي ديگر دستور كار اين نشست بود.

کد: 5004739

زمان انتشار: چهارشنبه 28 مرداد 1394 01:49 ب.ظ

تعداد نمایش: 36

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.