بسیج سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با صدور بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس پیام‌آور مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی (ص) را محکوم کرد

سیج سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با صدور بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس پیام‌آور مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی (ص) را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هُوَ اْلَّذی اَرْسَلَ رَسُولَهُ بِاْلْهُدی وَ دینِ اْلْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عِلَی اْلْدّینِ کُلِّهِ

خداوند پیامبرش را با هدایت و آیین حق فرستاد تا آن را بر همه آیین‌ها پیروز گرداند (سوره توبه، آیه 33)

سال‌ها است که دشمنان اسلام با اقدامات ضد اسلامی و افراطی‌گری علیه دین مبین اسلام و مسلمین با بهره‌گیری از حمایت مالی و معنوی صهیونیست‌ها و دولت‌های غربی سناریوی توهین به اعتقادات و مقدسات مسلمانان و ارزش‌های اسلامی را در رسانه‌های وابسته به صهیونیست‌ها آغاز کرده‌اند و هر از گاهی در برهه‌های مختلف برای اهداف از پیش طراحی شده آتش این فتنه‌انگیزی را در جهان برافروخته می‌نمایند و هدف اصلی این نمایش های مفتضح و شوم اسلام ستیز، که این بار در قالب انتشار کاریکاتور موهن از یک مجله فرانسوی صورت گرفت، ادامه پروژه کور اسلام هراسی است.

متاسفانه حمایت دولت فرانسه و سران کشورهای غربی از این اقدام ننگ آور بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که قدرتهای استعماری با وقاحت و بی شرمی اهانت به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان را در ادامه پروژه اسلام هراسی جایز می‌دانند و آن را درقالب آزادی بیان بی حدو مرز تعریف می کنند. اما انسان های آزاد اندیش بخوبی می دانند که دیگر مرز میان خوب و بد در غرب فراموش شده و ظاهرا کرامت انسان و عقاید انسان‌ها برای رهبران غربی هیچ ارزشی ندارد. بنابراین، امروز نه تنها توهین به پیامبر اسلام (ص) بلکه توهین به تمامی پیامبران الهی (ع) به نام آزادی توحش، برای آنان مجاز شمرده شده و معرفت، منطق و عقلانیت جای خود را به عصبیت غربی داده است و این انسان‌های سرکش و عصیانگر با لگام گسیخته، سرشت خود را فراموش کرده‌اند.

جامعه جهانی و منطقه، این روزها شاهد حوادث مهمی است، عمل ضدانسانی فرهنگ‌ستیزان غربی در اهانت به ساحت کبریایی اشرف کائنات و فخر بشریت، حضرت محمد (ص) و حمایت وقیحانه جاهلان مدعی آزادی بیان از آن از یک سو و رفتار جاهلانه، خشن و غیراسلامی عده‌ای به ظاهر مدافع و معتقد به اسلام از سوی دیگر؛ بر پیچیدگی اوضاع افزوده و این شرارت‌های جبهه باطل در کنار تلاش حق طلبان و خداجویان، جدال بزرگ حق و باطل را رقم زده و فضای بحران خیز و فتنه‌انگیری را پدید آورده است.

خوشبختانه اقدام توهین‌آمیز مجله فرانسوی شارلی ابدو نسبت به پیامبر اعظم (ص) واکنش و محکومیت گروه‌ها و چهره‌های مختلف هنری، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی ،... و اقشار مختلف مردم جهان و کشورمان را در پی داشته و این حرکت خروشان و عظیم توده‌های مردمی در سراسر جهان نشان از وحدت همه مسلمانان و ضرورت توجه به این ریسمان یعنی وحدت است. جامعه جهانی اسلام در سراسر کشور با حرکت عظیم و متحد نشان داد که هنوز روح وحدت و نفس مسیحایی حضرت محمد مصطفی (ص) گرما بخش حرکت خروشان مسلمانان علیه حریم‌شکنان است که توده‌های مسلمانان و نیز سایر ادیان الهی به مقابله با آنها به پا خاسته‌اند.

ما بسیجیان سازمان شهرداری ها و دهیاری های های کشور با محکوم کردن اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) که نماد توهین به مقدسات همه انسان‌هاست و طرد هرگونه حرکت افراطی، جنگ افروزانه و تروریستی، همگام با سایر اقشار ملت بزرگ ایران نفرت و انزجار خود را از این اقدامات ننگین به صراحت اعلام می‌کنیم و از همه اعتراضات مسلمانان جهان در محکومیت اقدام و رفتار دولت فرانسه در حمایت از این رسانه‌ هتاک پشتیبانی می کنیم و امیدواریم با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی انشاءالله شاهد تلالوی اسلام ناب محمدی (ص) در جهان خواهیم بود تا همه یخ‌های اندیشه‌های منجمد در سراسر گیتی ذوب شده و جرثومه‌های شیطانی در دل اقیانوس بیکران امت اسلامی محو و ناپدید شود.

در خاتمه ضمن تشکر از صدور پیام بسیار ارزشمند، تاریخ ساز و تحول‌آفرین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زمینه حوادث اخیر و همچنین دعوت مدبرانه و تفکربرانگیز و الهی ایشان از جوانان غربی برای مطالعه اسلام که بدون تردید تحولات باشکوه و دوران‌سازی را در آینده نزدیک رقم خواهد زد ، از ملت بزرگ، غیرتمند و دینمدار ایران اسلامی که با تظاهرات و اقدامات متنوع ، با محکوم کردن این اقدام موهن ، عشق ناب و خالص خود را به پیامبر خوبی ها به نمایش گذاشتند ، مراتب تقدیر و تشکر ویژۀ خود را به عمل آورده ، و از ملت قهرمان و حماسه آفرین ایران می خواهیم ضربۀ کاری خود را بر پیکر پوسیدۀ استکبار و دشمنان رسول خدا در گرامیداشت باشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی و در راهپیمائی با شکوه تر از همیشۀ 22 بهمن امسال وارد آورند.

کد: 5004422

زمان انتشار: چهارشنبه 8 بهمن 1393 01:00 ق.ظ

تعداد نمایش: 170

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.