نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری با حضور مهندس خندان دل افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری با حضور مهندس خندان دل افتتاح شد

نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری صبح سه شنبه 14 دي با حضور مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشورو رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، دراين نمايشگاه شركت ها و واحدهاي تولیدی حوزه حمل و نقل عمومی شهری و سازمان هاي وابسته به شهرداري ها جدیدترین تولیدات و توانمندی‌های خود در حوزه های مختلف صنعت حمل و نقل شهری ارائه نموده اند.

در این نمایشگاه بین المللی که با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار شده انواع خودروها و وسایل حمل و نقل عمومی، وسایل نقلیه برقی و هیبریدی، به نمایش گذاشته شده است.

مهندس خندان دل در اين نمايشگاه از غرفه هاي سازمان هاي اتوبوسراني شهرداري ها بازديد كرد و در جريان نحوه خدمت رساني آنها به شهروندان، تجهيز آنها به سامانه هاي هوشمند و روند بازسازي اتوبوس ها در چند شهر قرار گرفت.

رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور همچنين از غرفه هاي شركتها و موسسه هاي توليد كننده ماشين آلات و تجهيزات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز شهرداري ها در حوزه حمل و نقل عمومي شهري بازديد نمود و در جريان آخرين فعاليتها و محصولات آنها قرار گرفت.

نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری از 14تا 17 دی ماه  از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب دائر است.

استفاده از فناوری های روز دنیا در حمل و نقل شهری، برنامه ریزی برای کمک به کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت، رقابت پذیری براي تولیدات ملی، تحقق اقتصاد مقاومتی، هم افزایی توان داخلی و عرضه توانمندی‌های رقابت پذیر کشور،انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه حمل و نقل مسافر و فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای سرمایه گذاری شرکتهای داخلی و خارجی برخی اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری است.

 

 

کد: 5008176

زمان انتشار: سه شنبه 14 دی 1395 03:18 ب.ظ

تعداد نمایش: 152

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.