دکتر معصومی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور خبرداد:

ارتقاء درجه 24 شهرداری ابلاغ شد

ارتقاء درجه 24 شهرداری ابلاغ شد

معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه 24 شهرداری و ابلاغ آن به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،هیربد معصومی در نشت با مدیران معاونت امور شهرداری های این سازمان اظهار داشت: در استان تهران درجه شهرداری های فیروز کوه و فردوسیه به درجه7 و شهرداری آبسرد به درجه 6 ارتقاء یافت.

وی افزود: در استان گیلان  درجه شهرداری لوندویل به درجه 4 و درجه شهرداری ماکلوان به درجه 3 ارتقاء یافت.

وی اضافه کرد: در استان فارس درجه شهرداری های صدرا به درجه 8 و شهرداری حسن آباد به درجه 2 ارتقاء یافت.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور افزود: در استان کهگیلویه و بویر احمد شهرداری گراب سفلی به درجه 2، شهرداری مادوان به درجه 4 ارتقاء و در استان آذربایجان شرقی  نیز شهرداری های خمارلو و مبارک شهر، هوراند به درجه 3 ارتقاء یافت.

وی اظهار داشت: شهرداری دیواندره استان کردستان به درجه 7 ارتقاء و شهرداری قنوات استان قم به درجه 4 ارتقاء گردید.

همچنین شهرداری بهاران استان اصفهان به درجه 5 و شهرداری باغشاد به درجه 3 ارتقاء یافت.

در همین راستا هیربد معصومی خاطر نشان کرد: شهرداری های بلورد و زهکلوت در استان کرمان به درجه 3، شهرداری مهر دشت دراستان یزد به درجه 4، شهرداری شیرود در استان مازندران به درجه 4 و شهرداری جناح در استان هرمزگان به درجه 4 و شهرداری رویدر در همین استان به درجه 3 ارتقائ یافت.

معصومی اظهار کرد: ارتقاء درجه شهرداری های ذکر شده به استناد تبصره 3 ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(1370/4/1) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور همچنین یادآور شد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.

کد: 50014258

زمان انتشار: چهارشنبه 18 بهمن 1396 09:23 ب.ظ

تعداد نمایش: 1872

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.