۱۳۹۸/۱۰/۱۵

بزرگداشت سردار شهید مقاومت در سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

رییس، معاونان، مدیران و کارکنان سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور طهر یکشنبه ۱۵ دی ماه یاد و خاطره شهید بزرگ مقاومت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند و بر ادامه راه پرافتخار آن سردار سرافراز تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور،سخنرانی در وصف رشادت های شهید حاج قاسم سلیمانی و تبیین اهداف مجاهدانه این سردار رشید اسلام و مداحی برای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و نوحه خوانی از برنامه های این مراسم بود.
در این مراسم که در نمازخانه سازمان برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین بدری امام جماعت سازمان شهید حاج قاسم سلیمانی را الگویی جاودانه برای همه مجاهدان فی سبیل الله عنوان نمود و گفت: واکنش یکپارچه آحاد مردم غیور و انقلابی کشور  و انقلابیون منطقه و جهان به خبر شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی نشان داد که مردم راه این شهید والا مقام را زنده نگه داشته و ادامه خواهند داد.
وی با بیان اینکه شهادت پاداش خدمات مخلصانه این شهید والامقام به مردم و اسلام بود، افزود: خداوند نمونه‌هایی را به عنوان الگوهایی برای زندگی خوب قرار داده است که یکی از آنها شهید سردار سلیمانی سردار سرافراز اسلام بود.
وی اصافه کرد: ایمان و عمل صالح انسان را به درجه‌ای والا می‌رساند و محبتش را در قلب ملت‌ها قرار می‌دهد و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی نیز با وجود برخورداری ازهمین ویژگی‌ها به درجه والای شهادت نایل آمد.


منبع : سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور
تعداد بازدیدها : ۲۹۹
لینک خبر :
http://imo.org.ir/RContent/1TIQ65-.aspx


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران


نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟